Kerkoj kamarier dhe skarist

Kërkohet punë nga: Arian 29 Qer 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj kamarier dhe skarist per qebaptore.
Mund te thirrni ne numrin e telefonit 044/129-142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim