Leshohet Trafika (Kioska) me qera

Kërkohet punë nga: Rasim 30 Mar 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Leshoj trafiken (kiosken) me qera mrapa spitalit gjinekologjisë ne Prishtinë , vend shum i pershtatshem per pune , qmimi sipas marrveshjes per me shum info na kontaktoni ne tel 044605446. Foto nuk posedojme per momentin por per te interesuarit mund te jau dergojme ne viber ndonje foto te trafikes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim