delivery, shperndares i ushqimit

Kërkohet punë nga: besnik 02 Dhj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojme nje (delivery)shperndares te ushqimit , i cili patjeter duhet te kete patent shoferin me kategorin B, dhe duhet te njeh qytetin (rruget,adresat) mire.

Dhe nje (skarist,apo ndihmes kuzhinjer )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim