kerkoj kamarier me pervoj pune

Kërkohet punë nga: Arian 10 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj kamarier me pervoj pune per qebaptore.
Mund te thirrni ne numrin e telefonit 044/143-848 mund te telefoni mbas ores 13:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim