Ela Construction sh.p.k

Kërkohet punë nga: valon Sot 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm keto pun .instalim te nxemjes qendrore dhe solare .ujesjellesit dhe kanalizimit ,sanitari.klima .ju mirpresum . Pune profesione dhe me.garanci
045619213. & +38649707538 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim