Monter i kamera dhe alarmave per shtepi

Kërkohet punë nga: enis 28 Nën 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bej shitjen dhe montimi e Kamerave analoge dhe digjitale, montimi i alarmave per shtepi,montimi i Interfonive dhe Videofonive garancion 12 muaj kalendarik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim