N.N KASTRATI: Punojm Fasada(izolime ) Mallter etj

Kërkohet punë nga: bastri 17 Nën 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
N.N KASTRATI ben ndertimin dhe Renovimin e Shtepive apo baneses tuaj per nje koh shum te shkurt ku i kryejm te gjitha punet si Ndertom Fasada (Izolim) Mallter (Suvatim) Knauf Glet Mallter Ngjyr Llaminat Uj dhe Keramike per nje koh shum te shpejt dhe me qmime te volitshme e juaja mbetet vetem qe te na kontaktoni ne numrat e telefonit qe gjithmon jan te i hapur 044 521 863 ose 049 80 88 44 +(Wiber) ju mirpresim faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim