Nxemje Qendrore instalim shitje servisim (OFERTA)

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Musa Therm 24 Maj 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
PAGUAJ 100€, 200€, DERI 300€ ME LIRE.
OFERTA VLEN JANAR SHKURT

Bejme instalimin dhe shitjen e materialit pr nxemje qendrore. Kalda med ru pelet, rryme. Shporeta alfa, kamina etj.
Punojme me radijator e 10 vite garancion dhe kada 5 vite garancion.
Gypa gjerman INOX, baker etj.
Per punen tone profesionale ju garantojme.
Pranojme edhe vetura me kompenzim.
Punojmë në tërë Kosovën.
Musa Therm
Te posta në Fushë Kosovë - Prishtinë.

Mob: 044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim