Punojmë Oborre me Kubëza NTSH "Dardani"

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: NTSH "Dardani" 14 Pri 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojmë Oborre, Parqe, Trotuare dhe hapsira të ndryshme të kubzave me dizajne të ndryshme.

Me pervoj 20 vjeqare Gjermane.

NTSH "Dardani"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim