SHPIME BUNARAVE PILOTAV GJEOTERMI 044/49195877

Kërkohet punë nga: CAJA COMPANY 26 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAVE DHE PILOTAVE NE TE GJITHA TERENET ME TE GJITHA DIMENZIONET ME GYPA PLASTIKES DERI NE 500 METRA 50 VJET GARANCION ME GYPA BETONIT DERI NE 40 METRA THELLSI

TE; 044 391 854
049 666 535
www.caja-company.com

fcb ; caja company
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim