Termo Union nxemje qendrore

Kërkohet punë nga: valon 11 Krr 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
punojm keto pun .instalim te nxemjes qendrore dhe solare .ujesjellesit dhe kanalizimit ,montojm sanitari.klima .ju mirpresum .
045619213. & +38649707538 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim