knauf ngjyrosje molerai glet renovime

Kërkohet punë nga: blerim 23 Sht 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojm dekorime nga knaufi .mure ndarse .pllafona nga knaufi dhe amstrongi.ngjyrosje .glet qmimi I volitshem kvalitet I larte dhe pergjegjsi ne pune .shiko katallogun beli knauf shpk ne facebuk .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim