Kerkoj pun si shofer

Kërkohet punë nga: atdhe 15 Sht 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
kerkoj pun si shofer -vozites te kamionit me kontrat afatgjate posedoj patent shoferin B.C1.C.C1E .CE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim