Bejm rregullimin e oborreve

Kërkohet punë nga: sefa 06 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm rregullimin e oborreve me kocka .hapjen dhe montimin e kanalizimeve rrogullimin e siperfaqeve per gjelbrim etj tel 044374148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim