Kerkojm nxenes dhe Punetor

Kërkohet punë nga: Kallaba Florim 12 Pri 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
City Alarm Prizren,
kerkojm punetor mosha 20-35 nga Prizreni
dhe nxenes 18-25 vjeq

Ne gjendemi
tek Rruga, Salih Shabani nr. 16 Prizren
google maps city alarm

Mob.: 044 135 698

Viber:+377 44 135 698

Facebook: cityalarm

web: www.cityalarm.net
email: info@cityalarm.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim