Qeshme per oborr

Kërkohet punë nga: Qeshme 01 Tet 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Qeshme te ndryshme, Kamina per oborr, Vazo per lule , Figura te ndryshme, Fontana prej betoni, Tavolina prej betoni etj shesim me shumic dhe pakic QMIMI I VOLITSHEM... ose viber +37744975744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim