* NIVELIZIM - [YBERCUK] *

Kërkohet punë nga: Musli 14 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm Nivelizimin e [Objekteve] shtepive me pune cilesore si dhe qmim te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim