Punë me gurë

Kërkohet punë nga: Fadil Rama 18 Gsh 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm te gjitha llojet e puneve me gure, fontana, furra , tulla te fasades etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim