MJESHTER I KERAMIKAVE DHE UJIT

Kërkohet punë nga: "DENISI" 17 Pri 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Sektori : Punë nga shtepija
KERAMIK,UJE,MONTIMIN E HIDROFORAVE,MONTIMIN E ELEMENTEVE PER BANJO etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim