TERASER

Kërkohet punë nga: Besnik 20 Nën 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm Punimet e Shkalleve dhe Ballkoneve me Mozaik dhe Teras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim