Instalime Nxemjes Qendrore

Kërkohet punë nga: Nehat dhe Agoni 17 Jan 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Sektori : Të tjera
Kryjm pun te Nxemjes qendrore me Ostahin Agon Zekollin ku kemi nje ekip me prevoj shum vjeqare. Qmimet jan mjaft te folitshum per nje radiator 15 euro, per nje spirale 35 euro, kaldaja 120 euro, lidhja e bojlerit gratis ju mirpresum. Ku mundeni me kontaktu ne keta numra telefoni 044 596 435 dhe viber 049 587 008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim