KERKOJ BANESE ME QIRA NE DARDANI^

Kërkohet me qera nga: "SearchEstate" - Dugi Sot 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoja banese me qera ne lagjen Dardani per nje familjare per kohe te gjate,
Banesea duhet te plotesoj kushtet elementare per jetese dhe te kete kete renditje;

sallon me kuzhine
nje dhoma te gjumit
banjo
koridore

Mund te na therrisini ne keta numra:
045 519 555 (+Viber)

e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim