KERKOJME GARSONJERE ME QIRA

Kërkohet me qera nga: Search Estate - Dugi Sot 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Urgjent kerkojme garsonjere me qira.Duhet te jete prapa Teatrit Kombetar, Sllovenia Sporti, apo atypari diku.Që t’i shihni të gjitha ofertat dhe kerkesat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 09 deri 19 kontakti:

045 519 555

e-mail: search-agency@live.com

+37745 519 555 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim