Veranda druri

Kërkohet punë nga: Limi & AG 13 Qer 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë

Na vizitoni ne Facebook si dhe ne www.Limi & AG-Pronari Florim S Ferait
Punojme dhe ndertojme veranda, terasa si dhe modele tjera nga druri per oborret apo bashqet tuaja. Me ide te ndryshme dhe pune me cilsi te larte dhe garancion shume vjecare.
Limi & AG punon dhe nderton me profesionalitet !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim