''VALI GIPSER'' Pranojm vetura me kompenzim

Kërkohet punë nga: BEDRI AJETI 29 Nën 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Të tjera
"VALI GIPSER"

KRYEJM KETO PUN :

SUVATIM ME MAQIN

IZOLIME me STIROPOL

FILLS

DEKORIME ME STIROPOL DEKORIME NGA NGJYRAT

FASAD

GLED

TARASPLAST

TAPETA

STOCU VENECIONE

NGJYROSJE

RENOVIME

DEKORIME NGA KNAUFI

GIPS DEKOR

RIGIPS

ETJ.

BEJM RENOVIME TE JASHTME DHE TE MBRENSHME TE BANESAVE SHTEPIVE ETJ

JU MIRPRESIM...

Pranojm vetura me kompenzim

PER INFO KONTAKTONI NE NUMRIN 044 472 374 pronar: (BEDRI AJETI)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim