suvatim 1.5

Kërkohet punë nga: gzimi 29 Gsh 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
firma e jone kryen keto pune
suatim 1.5 euro m2
glet me ngjyr 1.80 euro m2
fsada e jashtmme 4.5 euro m2
fasad e brendsheme 1 cent m2
keramik 4 euro m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim