SERVIS I QELSAVE

Kërkohet punë nga: SERVIS I QELSAVE Sot 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Shumëzojmë të gjitha llojet e qelësave
Të thjeshtë-klasik
Me kodë
Të patentuar dhe master key
Riparimin shumezimin e moduleve telekomandave
Zhbllokimin e dyerve si dhe servisimin e tyre
Hapjen e veturave kur mbesin te bllokuara me celesa brenda


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim