Kujdestare per te moshuar

Kërkohet punë nga: Valdet 28 Nën 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj puntore qe ka eksperience ne kujdesin per te moshuar në Prishtinë, Orari i punes prej 8 deri 17 dhe punohet 6 dite ne jave.
Paga 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim