Mjeshter profesional për Pllaka Keramike

Kërkohet punë nga: Faton 08 Dhj 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bëj ngjitjen e Pllakave në mënyrë precize. dhe po ashtu bëjmë instalimin e ujit dhe vendosjen elementeve të banjos.
Për me shume informata me shkruaj në Viber ose Kontakto në tel.
Vrejte: Jemi korrekt në punë, dhe e kryejmë në mënyrë të drejtë me nder dhe nuk fillojmë me punu tjetër kund pa e përfundu aty ku jemi duke punuar. +37744504846
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim