punojm tulla fasades

Kërkohet punë nga: toni 23 Tet 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punimi jon garancia jon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim