Transporter

Kërkohet punë nga: Transporter 11 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Ofroj transport me vetur luksoze brenda dhe jasht shtetit te kosoves vip. persona me rendesi etj etj
Vetura e transportit esht BLIND
+37745694028
+37745965857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim