FABRIKA PER PRODHIMIN E MALLTERIT DHE NGJITSIT

Kërkohet punë nga: DRENI DAST 22 Tet 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Punë nga shtepija
DRENI DAST fabrika per prodhimin e mallterit t gaqshem ngjits te stiroporit ngjits qeramike mas rrafshuse si dhe baz dhe beton kontakt per mashum na kontaktoni n numrat tan +37744631224 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim