Punojme te gjitha punet me bagera - shtrojme kubza

Kërkohet punë nga: arbeni 30 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Transport dhe Distribuim
kanalizime
temela
rrafshime
kanale podruma
rrenime shtepishe
shtrojme kubza - kocka dhe anesore vazo etj
viber 0037744185595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim