Kerkoj nje mjeshter per prodhimin e Mobiljeve

Ofrohet punë nga: Enis 31 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj nje mjeshter per prodhimin e mobiljeve Dhoma gjumi Kuzhina etj.per me shum mund te kontaktoj ne 044 222 451 ose 049 49 40 30 si dhe ne Viber +377 44 799 989 Falemnderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim