CALL CENTER inoutcall KONKURS

Ofrohet punë nga: Billi 31 Tet 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Agjentë për shitje
Kerkohet :
*Njohuri te gjuhes Gjermane.
*Deshira per te punuar
*Pervoja e punes ne Umfrage me perparsi.

Ofrohet :

*Provisione shume atraktive per qdo LEADS ...d.th. mesatarja 15deri 20 euro ne dite arrihet.


Pershkrimi i Punes :
Plotesimi i pyetesoreve me personat ne gjermani, parashtrimi i disa pyetjeve rreth temave aktuale ne Gjermani. SHKURT REKLAMA
KEIN VERKAUF ! KEIN TERMINIERUNG !

Call Center ndodhet te kryqi i rr.Prishtines, afer TONI KERAMIK Te interesuarit te kontaktojne ne email-in inoutboundcall7@gmail.com ose ne numrat e telefonit 044-443 073 dhe +37744443073 VIBER.. per me shume info rreth punes.


Puna eshte me orar te mir dhe pages te mir deri 500e mrrihet varesisht nga produktiviteti


orari 9-17uhr me 1ore +gjys paus ( 6ore pune ne dite)

per me shume info reth punes dhe pagese gjate takimit.

Ju Mirpresim
Shih ne Hart Lokacionin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim