Rregullimi i kopshteve me kubza te betonit

Ofrohet punë nga: Qamil Fetinci 14 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm rregullimin e kopshteve(oborreve) me kubza te betoni mun te kontaktoni ne numrin 044150455
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim