bejm thyerjen e betoneve ne demizione te ndryshme

Ofrohet punë nga: hilti 22 Nën 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Sektori : Të tjera
bejm thyrjen e betoneve dhe shpurjen ne dimezione te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim