Apliko dhe perfito Grande nga Ministria e Bujqesis

Ofrohet punë nga: Besart Thaqi 07 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Bujqësi
APLIKO DHE PERFITO PER GRANTE
NE MINISTRINE E BUJQESIS.
Tani te ne mnd ta beni pergatitjen e PLANEVE TE BIZNESIT PER SERA, kompletim te dokumentacionit si dhe plotesimin e tyre per grantet e Ministrise se Bujqesise.

Behu dhe ti si gjithe te tjeret perfitues!

Kontakt : +377 44 541 337, 049852889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim