Mjeshter-uji kanalizim

Ofrohet punë nga: Mentor 18 Dhj 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Punë nga shtepija
Punojme instalime te ujsjellsit dhe kanlizimit ne shtepit tuaja si dhe ne ndertime banesore. Shtrijme linija te reja te kanalizimit poashtu bejme edhe zhbllokimin e kanalizimeve ne menyre profesionale si dhe çelim edhe oxhaçe ,me pergjegjesI dhe garanntojme ne punen qe bejme. Qmimet per punen jane shume te volitshme dhe me marrveshje.
Kontakt.tel: 049 565 312 ose 045 201 681
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim