KERKOIM 2 PUNTOR PER PASTRIM

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: extra 13 Krr 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kopania extra per pastrim. shtepi banesa lokale etj. kerkoim 2 puntor me provoj pune munsisht me qen nga peja.nr -049714060 -045-405531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim