Kerkoim 1 puntor per pastrim

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: extra 26 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kopania extra pwr pastrim shtepi banesa lokale etj. kerkoim 1 puntor me provoj pune si dhe munsisht me qen nga peja.nr -049714060 -045-405531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim