Auto Limar

Ofrohet punë nga: Auto Servis Besi 07 Shk 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri e automjeteve
Kerkojme punetor Auto Limar . Pagesa sipas marrveshjes se pune kerkuesit si dhe kushte te pershtatshme per pune me te gjitha paisjet me moderne dhe bashkohore.

Mund te na kontaktoni edhe ne Viber .

+37744449449
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim