Kerkojm 4 punëtor

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: PRIMUS engineering 15 Maj 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Inxhinieri
Kompania "PRIMUS engineering" me seli ne Prishtine e cila merret me projektim-klimatizim-ventilim-ngrohje,
Kerkon:
Dy punetor ne teren per montim dhe servisimin e sistemeve te klimatizimit dhe ventilimit.
Dy punetor ne teren te profilit me tensionit te ulet.

Te interesuarit mund te na kontaktoin prej ore 8:00 deri 17:00,

Tel: 044 / 74 25 52
044 / 27 86 86

E-mail: info@primus-ks.com
Web: www.primus-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim