Kerkoj Pastruese

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Sami Kabashi 20 Jan 06:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Per Pastrimin e nje Lokali-Ordinance qe do te hapet.Ka pune perafersisht 1 Jave deri sa te pastrohet.Pagesa me marrveshje.Mundesi punesimi edhe te vazhdueshem.Objekti te furra Qerimi 1

tel. 049501666 mund te me shkruani edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim