Ne jemi duke kërkuar për JU!

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Intermedia Connect 14 Nën 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Eja dhe APLIKO TANI!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim