Arkitekta, dizajnera dhe student

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Arch-Design 01 Nën 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Pershendetje,

Kerkojme arkitekta, dizajner te mbrenshem apo student të cilët janë të interesuar per bashkpunim ne tregun Zviceran.

Per çdo informate apo interessim ju lutem te na kontaktoni ne kete adres: arch.design3000@gmail.com

Me respekt

Betimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim