RENOVIME TE SHTEPIAVE

Ofrohet punë nga: Selmani Dje 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm keto sherbime si ne vijim:
Renovime te shtepiave
Banesav
Lokalev komplet te jashtme dhe te brendshme si ; Fasad,
Gled,
Knauf,
Ngjyra,
Amstrong,
Pllaka,
Rregullimin e kornizave te dritareve dhe deres,
hidroizolim,
Llajqne,
Laminat dhe
Dekorime etj ....

Tel: Viber +37744836250
Ipko: 049-852-730

TE GJITHA KETO PUN I KRYEJM ME PERGJEGJSI ;

VLLAZRIT BYLYKBASHI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim