Kerkojm nje shankist me pervoj pune.

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: 1st AVENUE 10 Mar 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkojm nje shnakist me pervoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim