Dergo gjithqka URGJENT NA VYN PUNTORÊ

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Kerkesat juaj 30 Sht 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
URGJEN Kerkojm puntor qe e njohin Prishtinen dhe te di te punohet me facebook.

Puna eshte qe ne si kompani e marrim nje ftes p.sh te dergojm lule ose diqka ju duheni te shkoni tek butiqu me marr at qe duhet te dergohet the dergoni tek klienti. Ju duhet vet te kontaktoni personi permes telefonit ose facebook, dhe ta gjeni kohen e duhur per te dergu. Ne emer tek kompanis tone.
Pagesa mund te jet prej 50-80 euro gjdo pune.

Për me shum kontakto përmes email, mundsija eshte qe tja fillon neser.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim