KONKURS: Kamarjer- Shankist

Ofrohet punë nga: besnik 29 Maj 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Transport dhe Distribuim
Kerkojme kamarjere shankist me pervoj pune.
- Mosha e preferuar 22 deri 33.
Adresa afer hotelit Grand, Prishtine.
C.V mund ta dergoni ne besnikmiftari84@gmail.com
ose te shkruani ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim